KURUMSAL

HAKKIMIZDA

TCR Polimer Sanayi ve Ticaret A.Ş. 2001 yılından beri sektöründe bağlayıcı ve yardımcı kimyasallar üretimi yapmaktadır. Firmamız Gaziantep 3. Organize Sanayii Bölgesinde kurulmuş olup faaliyetlerine tam kapasiteyle devam etmektedir.

Şirketimiz, sektöründe en iyi hizmeti sağlamak, müşterilerin talebine daha çabuk, kaliteli ve geniş ürün yelpazesi ile karşılık vermek için Ür-ge ve Ar-ge çalışmalarına gerekli yatırımı yapmıştır.

TCR Polimer ürettiği ürünleri ile yurtiçi ve yurtdışında halı, inşaat, boya, kağıt, ahşap, tekstil ve deri kimya sektöründe hizmet vermektedir. Firmamız son teknolojiye uygun olarak üretimini yapmaktadır. Gücümüzü sektördeki gelişmeleri takip ederek yaptığımız Ar-Ge çalışmalarımızdan almaktayız. Bu çalışmalarımızın karşılığını iç pazarda ve dış pazarlarlarda yoğun ilgiyle görmekteyiz.

TCR’nin hızlı ve istikrarlı büyümesinin ardında, koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışı, insan kaynakları yatırımları ve toplam kalite anlayışına dayanan kurumsal politikalar yatmaktadır. Yüksek ürün kalitesi, optimum fiyat politikası ve maksimum müşteri memnuniyeti hedefi ile hem ulusal hem de uluslararası pazarda faaliyet gösteren lider bir firma olma yolunda emin adımlarla yürümektedir.